"...Çözüm sizin kafanızda. Gelin, aklınızdakini gerçeğe dönüştürelim..."|+90 216 489-42-03

ADSLUS

/ADSLUS
The ball head is hair extensions an unbeaten classic. It is suitable for girls with a small amount of clip in hair extensions. Bringing this fluffy ball head has a real effect. The fluffy flower ball head is hair extensions uk suitable for all seasons, which can highlight the cuteness of human hair extensions girls.

[SORU] Uzak masaüstü ile ürünle ilgili destek alabilir miyim?

27 Kasım 2015|

USUS' un Banka Hesabına uzak masaüstü destek ücretini yatırdıktan sonra, uzak masaüstü desteğini alabilirsiniz. (Güncel uzak masaüstü destek fiyatımızı, Fiyatlar bölümünden öğrenebilirsiniz.) USUS olarak, müşterilerimize yerinde destek vermek yerine, uzak masaüstü programı ile destek vermeyi tercih etmekteyiz. Uzak Masaüstü Destek Programını indirmek için tıklayınız Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra, çalıştırıp ekrandaki ID numarasını ve Şifreyi USUS' a bildiriniz.

[SORU] “Numara Taşıma” işlemini nasıl takip edebilirim?

27 Kasım 2015|

"Numara Taşıma" randevularını Değişim randevusu altında takip edebilirsiniz. Tanımlamalar\Randevu İşlem Tanım ekranında Değişim Randevu tipi altında "Numara Taşıma" alt grubu açınız. (Sürüm 1.4.0.0 sonrası kullanıcılar için)

[SORU] Tanımlamalar mönüsünden yaptığım tanımları silemiyorum?

27 Kasım 2015|

Tanımlamalar mönüsü ekranlarını kullanalarak yaptığınız tanımlamalar, programda bir yerde kullanılıyor ise ilgili tanımlama silinemez. (Örneğin;Tanımlanan bir kampanya kodu, sözleşmede kullanılmış ise bu kod silimemez. Eğer mutlaka silmek istiyorsanız,  kampanya tanımının kullanıldığı ekranlarda, ilgili kampanya yerine başka bir kampanya seçiniz yada kampaya alanını boş bırakınız. İlgili kampanya diğer ekranlarda kullanılmadığı zaman, tanımlamalardan silebilirsiniz)

[SORU] Personelimin adı randevu gidecek personel listesine gelmiyor?

27 Kasım 2015|

Randevuya gidecek personel listelerine sadece saha çıkan personeller gelir. Bu nedenlele personel tanımlarında ilgili personeli sahaya çıkan personel olarak işaretleyiniz. Aynı zamanda ilgili randevu gününde, personel tanımlarında personelin izinli olalarak tanımlanmaması gerekir.

[SORU] Personelim işten ayrıldı, personel kaydımı silemiyorum?

27 Kasım 2015|

Tanımlanan personel, programda diğer ekranlarda kullanılmış ise personel silinemez. Bunu yerine personel tanımlarında ilgili personel için, işten çıkış tarihi giriniz ve Adının başına ZZ ekleyiniz (diğer ekranlarda personelin listenin sonuna gelmesi için).

[HATA] Sunucu bilgisayarda program, Server’ a bağlanamadı hatası alıyor.

27 Kasım 2015|

** [ProgramAdı] = DIGUS ya da ADSLUS Çözüm 1: Sunucu bilgisayarın adı değişmiş olabilir. C:\USUS\[ProgramAdı]\SQLBağlan.exe programını açın bağlantı ayarlarının doğruluğunu kontrol edin. Sunucu Adı yada IP adresi kısmında, sunucu bilgisayarın adının doğruluğunu kontrol ediniz. Bu bölüm SQL 2005 Express Kullanıcıları için, [SunucunuzunAdı]\SQLEXPRESS SQL 2000 için sadece [SunucunuzunAdı]  şeklinde olmalıdır. Detaylı bilgi için; USUSKurulumOku.pdf dökümanında, SUNUCU KURULUM 5.2 [ProgramAdı] SQL [...]

[HATA] İstemci Bilgisayarda program, Server’ a bağlanamadı hatası alıyor.

27 Kasım 2015|

** [ProgramAdı] = DIGUS ya da ADSLUS Çözüm 1: Network Ağınız çalışmıyor olabilir. Ağ bağlantılarından Sunucu Bilgisayarı ve USUS klasörünü görebildiğinizi kontrol ediniz. Eğer ağınızda sorun var ise, sorunu gideriniz. Çözüm 2: Sunucuda SQL Server 2005 Yerel Ağ Bağlantı Ayarları yapılmamış olabilir. USUSKurulumOku.pdf dökümanında, SUNUCU KURULUM 3. SQL Server 2005 Yerel Ağ Bağlantı Ayarları bölümünde [...]

[HATA] İstemci bilgisayarda “Provider Cannot be found.It may not be properly Installed” hatası alıyorum.

27 Kasım 2015|

Çözüm: SQL Server Native Client bilgisayarda yüklü değildir. USUSKurulumOku.pdf dökümanında,   İSTEMCİ KURULUM 1.SQL 2005 Native Client bölümünde anlatıldığı gibi gerekli yüklemeleri yapınız.

[HATA] Program hiç açılmıyor, Windows Hata Mesajı (yazıcı hatası) geliyor.

27 Kasım 2015|

Çözüm: Yazıcılar klasöründeki varsayılan yazıcı hatalı olabilir. Programın çalışması için, bilgisayarınızdaki yazıcılar klasöründeki varsayılan yazıcının sorunsuz çalışıyor durumunda olmalıdır. Yazıcınızdaki sorunu gideremiyorsanız, sorunsuz çalışan başka bir yazıcıyı varsayılan yazıcı yapın yada Yazıcılar klasöründeki “Yazıcı Ekleden” yeni bir yazıcı ekleyip, varsayılan yazıcı yapın.

[HATA] Bölgesel Ayar Hatası.(Örneğin: 01.01.2000 geçerli tarih değil yada 1,0 geçerli sayı değil )

27 Kasım 2015|

Çözüm: Bölgesel Ayarları yapın Eğer bölgesel ayarları yapmamış iseniz ve DIGUS açık iken Ekran koruyucu devreğe girer ise bu hata ile karşılaşabilirsiniz. USUSKurulumOku.pdf dökümanında, SUNUCU KURULUM 6. Bölgesel Ayarlar da anlatıldığı gibi sunucu ve tüm istemci bilgisayarlarda bölgesel ayarlarını yapınız.

NBA Formalarınızı Fanatics'ten çevrimiçi alın. Resmen Paris Saint-Germain forması lisanslı basketbol formalarının yanı sıra NBA Formalarını da çoğaltın. Bu birinci sınıf üniforma, sahada hızlı kalmanıza yardımcı olacak hafif, ter emici bir tasarıma Futbol forması sahiptir. Ekibinizin logosu, sayıları ve renkleri ile özelleştirin.Bir basketbol forması, basketbolcular tarafından giyilen çocuk basketbol potası< bir forma türüdür. Basketbol formaları, oyuncunun numarasını ve soyadını lacoste Polo gömlek içeren bir formadan oluşur. Flat-Shipping Shipping.Men Houston Rockets James Harden Icon Edition Swingman Forması.